7 PAR, 6 PRET nomaiņu – Mērs knapi noturas amatā. Turpināsim strādāt

Dalies

Ir pagājis gads un Zeldera kungs ir pierādījis, ka spēj būt saimniecisks, koleģiāls un uz novada attīstību vērsts tikai epizodiski – tikai brīžos, kad tas ir izdevīgi viņa paša radītajam skatuves tēlam.

Nevar noliegt, ka domes priekšsēdētājam ir brīnišķīgi izkopta skatuves runa un tēls. Tomēr, nodziestot prožektoriem, pompozie solījumi nesakrīt ar darbiem un lieli pūliņi tiek veltīti, lai arī turpmāk varētu noturēt savas auditorijas uzmanību.

Arī šodienas domes sēde bija iestudēta izrāde, daudz enerģijas ielikts ilūzijā par masveida histēriju, mobilizējot partijas biedrus.

Par ko tāds satraukums? Vai šovs ir veltīts koalīcijai par kuras stabilitāti radušās šaubas? Vai ilūzijas uzturēšanai, ka VISS novads ir tikai par vienu cilvēku?

Domē ir ievēlēti 17 deputāti no 8 dažādām partijām. Katrai partijai ir savi atbalstītāji, kuri arī sagaida rīcību. Pašreiz notiekošais ir sekas tam, ka deputāti nespēj viens ar otru koleģiāli sadarboties. Kādam varbūt grūti to saprast, bet mums pats svarīgākais ir nevis vienas personas nomaiņa, bet domes-pašvaldības darba sekmīga nodrošināšana.

Nebija daudz ilūziju, ka balsojums šodien būs savādāks (atstādināšanai nepieciešamas vismaz 9 balsis: 7 deputāti balsoja PAR neuzticības izteikšanu, 6 PRET, 2 deputāti balsojumā nepiedalījās), esam izteikuši savu nostāju, tāpat kā šāda iespēja bija dota pārējiem deputātiem – par to arī katrs politiski atbildēsim savu vēlētāju un iedzīvotāju priekšā. No tā nav jābaidās un nebūt ne jārīko histērijas paraugdemonstrējumi.

Vēl ir daudz jautājumu un neskaidrību par to, kas gada laikā ir sadarīts vai nesadarīts – pilnīgi pretrunā ar mēra sludināto godprātības, caurspīdīguma un ne-izšķērdības principu. Turpināsim strādāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *