Lems par Edgara Zeldera atstādināšanu no Talsu novada domes priekšsēdētāja amata

Dalies

Lielu rezonansi izraisījusi astoņu Talsu novada domes deputātu neierašanās uz vienu domes sēdi (Par šo domes sēdi deputāti atalgojumu nesaņem un īstais darba process notiek komitejās, tāpēc interneta troļļu mākslīgais satraukums ir lieks). Atgādinām, ka deputāti šādi rīkojās, lai pievērstu uzmanību nepārtrauktām pretrunām Talsu novada domes priekšsēdētāja darbībā, kas ne tikai kavē novada mēroga projektu virzību, bet arī paralizē sekmīgu pašvaldības darbu.

Kā tas bija sagaidāms, E. Zelderis neatsaucās deputātu aicinājumam izvērtēt savu darbību un pašam atkāpties no amata. Tā vietā sarīkota lielākoties partijas biedru apmeklēta sapulce, lai turpinātu gandrīz gadu skandināto dziesmu par nepātraukto cīņu un intensīvo darbu, kas nekādus redzamus augļus nav nesis.

Pamatots ir jautājums – kas tālāk? 11. jūnijā Talsu novada domes deputāti iesnieguši pieprasījumu rīkot ārkārtas domes sēdi, kurā skatīt jautājumu par neuzticības izteikšanu Talsu novada domes priekšsēdētājam Edgaram Zelderim. Joprojām dzīvojam demokrātiskā sabiedrībā, nevis viena cilvēka diktatūrā, mēs – katrs deputāts un domē pārstāvētā partija – esam atbildīgi iedzīvotāju un savu vēlētāju priekšā. Ar balsojumu aicinām katru deputātu parādīt savu nostāju.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *