Talsu novada domes deputāta amatā stāsies Gerda Zeberiņa

Dalies

Priecājamies informēt, ka Talsu novada domes deputāta amatā drīzumā stāsies no “Talsu novada attīstībai” saraksta ievēlētā Sabiles kultūras nama vadītāja Gerda Zeberiņa.

„Liktenis man ir piespēlējis šādu iespēju, un es to izmantošu, lai pēc labākās sirdsapziņas strādātu ne tikai savu sabilnieku, bet visa novada iedzīvotāju interešu aizstāvībai. Esmu par to, lai katrs iedzīvotājs, kurš dzīvo pilsētā vai pagastā, būtu piederīgs mūsu novadam un tiktu novērtēts. Esmu par attīstību ne tikai novada centrā, bet arī tālākajās apdzīvotajās vietās. Iestāšos arī par to, lai saglabātu un celtu kapacitāti kultūras iestādēs,” par jauno izaicinājumu saka Gerda.

Sabilnieki Gerdu raksturo kā atklātu, radošu, atsaucīgu un īstenu dzimtās pilsētas patrioti. Gerdai netrūkst enerģijas un ideju, kā padarīt ikdienu krāsainu, Gerda izjūt katru Sabiles sāpi un vajadzību – viņa ir tas cilvēks, kas māk uzrunāt un uzklausīt.

Priecājamies par šo papildinājumu Talsu novada domes deputātu pulkā. Lai mums visiem kopā izdodas!

Talsu novada domē no partijas saraksta pēc 2017. gada Pašvaldību vēlēšanām iedzīvotāji ievēlēja Aivaru Lācaru (3036 balsis), Oļegu Solovjovu (2767 balsis), Ģirtu Kalnbirzi (2754 balsis) un Andi Astrātovu (2642 balsis). Aivars Lācarus deputāta mandātu nolika, atbrīvojot vietu nākamajam deputāta amata kandidātam no partijas saraksta. Juzefa Kļava (2642 balsis), kura bija nākamā sarakstā, personīgu apsvērumu dēļ atteicās ieņemt deputāta amatu, Gerda Zeberiņa vēlēšanās startēja kā 8. sarakstā un pakāpās uz 6. vietu, saņemot 2577 iedzīvotāju balsis.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *