„Talsu novada attīstībai” gatava pašvaldību vēlēšanām

Dalies
Reģionālā partija „Talsu novada attīstībai” piedalīsies 2017. gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanās. Kopā ar 20 deputātu kandidātiem nozaru darba grupās ir izstrādāta partijas priekšvēlēšanu programma, sagatavots pārskats arī par četrus gadus atpakaļ doto solījumu izpildi.
„Lai domātu par nākotni, uz brīdi ir jāatskatās pagātnē, tāpēc reģionālā partija „Talsu novada attīstībai” ir sagatavojusi atskaiti par to, kas tika solīts 2013. gadā un kas padarīts līdz šim brīdim: ko mēs esam solījuši un ko esam izpildījuši. Partijas 2013. gada priekšvēlēšanu programmas izpilde analizēta ar šā gada pašvaldību vēlēšanu deputāta amata kandidātiem un ņemta vērā jaunās priekšvēlēšanu programmas izpildē. Jaunās programmas izstrādē, tāpat kā 2013. gadā, kritiski izvērtēts vai solītais ir izpildāms. Esam nevis par tukšiem solījumiem, bet par reāli izdarāmiem darbiem,” saka „Talsu novada attīstībai” valdes priekšsēdētājs Aldis Vilsons.

Aivars Lācarus, Talsu novada domes priekšsēdētājs, partijas „Talsu novada attīstībai” deputātu kandidātu sarakstā startēs ar pirmo numuru. Viņš uzsver: „Mēs nākam ne tikai ar iepriekš solīto vai uzkultu debesmannu, bet ar reāliem soļiem, ko esam spēruši, lai solījumi pārtaptu darbos. „Talsu novada attīstības” vēlēšanu programmā nekad nav un arī nebūs rakstītas cerības – tur ir apņemšanās un ikdienas darbs. Mēs gribam strādāt, lai pēc gadiem nebūtu jāsūkstās par neizdarīto un lai nebūtu jāvaino citi vai nelabvēlīgi apstākļi – mēs esam gatavi uzņemties atbildību! Esam par pamatotām ambīcijām, kas jāpārvērš darbos, par Talsu novada interešu pārstāvēšanu visos līmeņos attīstības nodrošināšanai un ilgtspējīgu iesāktā turpināšanu.”

21.04.2017

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *