A.Lācarus: Nekļūsim par politisko spēļu marionetēm!

Dalies
Pārpublicējam Talsu novada domes priekšsēdētāja Aivara Lācara paziņojumu iedzīvotājiem: 
Acīgākie novadnieki droši vien būs pamanījuši, ka pēdējo mēnešu laikā publiskajā telpā izskanējušas dāžādas negācijas un pārmetumi, kas tēmēti Talsu novada pašvaldības virzienā. Kā saka – nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara – tāpēc saprotams, ka arī mūsu darbā nav iespējams izvairīties no kritikas un neapmierinātības par pieņemtiem lēmumiem.
Taču šajā gadījumā vēršu Talsu novada iedzīvotāju uzmanību uz to, ka šobrīd pret atsevišķiem pašvaldības darbiniekiem tiek īstenota mērķtiecīga un finansēta nomelnošanas kampaņa. Par to liecina publikācijas portālā, kas, visticamāk, pārtiek no šāda veida kampaņām. Jāpiebilst, ka informācija šajā portālā ir pasniegta ļoti tendenciozā veidā – faktus sapinot kopā ar pieņēmumiem un izvirzot vispārinājumus, kam nav absolūti nekāda pamata. Tāpat par izvērsto kampaņu liecina nelegāla materiāla izplatīšana dzīvojamo māju pastkastītēs.
Vēlos akcentēt, ka pašvaldībai nav pienākuma reaģēt uz anonīmām vēstulēm un ķengām interneta tīmeklī. Sevišķi šajā gadījumā, kad “ķengāšana” apzināti tiek veikta nevis sabiedrības interešu aizstāvēšanai, bet gan ar mērķi radīt negācijas un uz to rēķina īstenot savus slēptos mērķus.
Kampaņas iespaidā nomelnoti ir ne tikai mūsu darbinieki, bet gan viss Talsu novads; aizskartas viņu ģimenes un izplatītas nepatiesas baumas. Šobrīd pašvaldība vērtē iespēju pret kampaņā iesaistītajiem cilvēkiem vērsties likumā paredzētajā kārtībā.
Aicinu novada iedzīvotājus kritiski izvērtēt informāciju, kas viņiem tiek pasniegta, un nekļūt par politisku spēlīšu īstenošanas marionetēm. Tāpat aicinu aktīvāko sabiedrības daļu izmantot iespēju pieņemšanās satikt Talsu novada deputātus, kā arī katru otrdienu no 17.00 līdz 19.00 satikt administrācijas vadību, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.
Esmu uzdevis atbildīgajām pašvaldības iestādēm turpmāk padziļināti skaidrot pašvaldībā un domē pieņemtos lēmumus, tāpēc aicinu sekot līdzi informācijai mūsu izdevumā “Talsu Novada Ziņas” un novada mājaslapā.
Būsim kritiski, aktīvi un galvenais – turpināsim mīlēt savu novadu, pilsētu, pagastu! Tikai mēs paši radām vidi sev apkārt, tāpēc nekultivēsim naidu, bet vairosim labo sev apkārt!
Aivars Lācarus,
Talsu novada domes priekšsēdētājs
Informācijas avots un foto: www.talsi.lv 
22.10.2015.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *