Par TNA

Dalies

“Talsu novada attīstībai” (TNA) ir reģionāla partija, kas dibināta 2012. gada novembrī. Partijā apvienojušies zinoši, mēķtiecīgi un uzņēmīgi novadnieki ar skaidru mērķi – kopīgi strādājot, panākt Talsu novada attīstību, paaugstināt iedzīvotāju labklājību, uzlabot dzīves vides kvalitāti, saglabāt kultūrvēsturiskās un reliģiskās vērtības.

Novada iedzīvotāji ar krāšņu cilvēcisko īpašību kopumu ir katra novada lielākā bagātība. Tā ir liela un stipra ģimene, kur katrs ir īpašs, citāds un visiem vajadzīgs!

Pēc 2013. gada pašvaldību vēlēšanām Talsu novada domē tika ievēlēti septiņi TNA deputāti, turklāt TNA biedrs Aivars Lācarus tika ievēlēts par Talsu novada domes priekšsēdētāju. 2013. gadā iedzīvotāji varēja izvēlēties starp sešiem partiju sarakstiem, „Talsu novada attīstībai” ieguva 38.78% vēlētāju atbalstu.

Attēlā no kreisās 2013. gadā ievēlētie deputāti no TNA: Aivars Lācarus, Oļegs Solovjovs, Juzefa Kļava, Zintis Vicinskis, Andis Astrātovs, Normunds Krūze. No TNA saraksta tika ievēlēta arī Olga Blumbaha.

2017. gada jūlijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās Talsu novada domē ievēlēti četri partijas pārstāvji: Aivars Lācarus, Oļegs Solovjovs, Andis Astrātovs un Ģirts Kalnbirze. 2018. gada sākumā Aivars Lācarus deputāta mandātu nolika, un viņa vietā deputāta amatā stājās Gerda Zeberiņa. Kopumā vēlēšanās piedalījās astoņi partiju saraksti, TNA ieguva procentuāli visvairāk balsu – par sarakstu “Talsu novada attīstībai” nobalsoja 22.3% balstiesīgo novada iedzīvotāju.

 

 

 

“Talsu novada attīstībai” ir vienīgā Talsu novada politiskā partija, kas ik gadu rīko biedru kopsapulces, lai atskaitītos par paveikto un informētu par nākotnes iecerēm.

Pēc četriem Talsu novada domes vadībā pavadītiem gadiem TNA izdeva arī informatīvu izdevumu par partijas solījumiem un to izpildi. Lasīt izdevumu